Tworzymy Backupy, czyli kopie zapasowe – zbiory które umożliwiają przywrócenie Twoich danych. Ważne jest aby dane były kompletne i można było odtworzyć, np. stronę internetową.

Częstotliwość wykonywania kopii

Niektóre firmy wcale nie prowadzą tworzenia kopii zapasowych Twoich danych, co może liczyć się z bezpowrotną ich utratą. Kingraf oferuje tworzenie backupów od „co kilka tygodni”, aż nawet do robienia ich codziennie. Jeżeli bardzo dużo pracujesz przy plikach na Twojej witrynie to zalecane minimum to jedna kopia na dobę.

Czas przechowywania kopii.

Jest to bardzo ważny parametr ponieważ ze względu na duże koszta kopie zapasowe nie mogą być przechowywane w nieskończoność. Agencje które oferują masowy hosting na dużą skalę oferują czas przechowywania nawet do zaledwie 3 dni. My gwarantujemy nawet do miesiąca. Nasza agncja stara się aby wszystko było przemyślane, a Klienci zabezpieczeni. Staramy się informować o tym kiedy będziemy przeprowadzać różnego rodzaju prace remontowe, np. takie w których robimy backupy. Potrafimy dostosować się do wymagań indywidualnych Klientów i wydłużyć czas przechowywania kopii do ich wymagań.

Zamów stronę www

Zamów hosting

Dominik Olech / Web designer / Moderator

Cześć! Ukończyłem studia dziennikarskie ze specjalizacją grafika komputerowa w mediach. Zawodowo kreatywny projektant stron internetowych i zapalony marketingowiec z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmowałem się także organizacją imprez masowych, festiwali oraz koncertów na terenie Polski. Amator w kuchni, który uwielbia mocne fantasy i dalekie podróże. Pozdrawiam!