BUDUJEMY WIZERUNEK MARKI

Stworzymy niepowtarzalny branding

Wiemy, że skuteczny i efektowny wizerunek ma pozytywny wpływ na dzisiejszy biznes. Zaufanie u odbiorcy to podstawa, wyróżnia na tle konkurencyjnych marek. Zadbamy o profesjonalny design Twojej firmy. Pozwól się wyróżnić swojej marce. My Ci pomożemy!

Zrobić pierwsze wrażenie można tylko raz

Zadbaj o doskonały wizerunek i zleć nam stworzenie pomysłowej i unikatowej grafiki w Twojej branży. Nowoczesny design dotyczy wielu elementów graficznych takich jak kolorystyka, czy kroje czcionek oraz innych elementów brandingu. Nasze projekty to profesjonalne odwzorowanie charakteru Twojej firmy. Stworzymy pozytywny odbiór Twoich klientów.

Przemyślana identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna powinna mieć ujednolicony styl, także i przede wszystkim w materiałach drukowanych. Zwiększa to zaufanie do marki, firmy, produktu, stwarza poczucie spójności i eliminuje ryzyko dezinformacji w reklamie. Jeżeli sobie tego życzysz przygotujemy materiały do druku i w Twoim imieniu zlecimy druk w drukarni zewnętrznej.

DOBRY DESIGN = DOBRY PRODUKT

Odbiór brandingu ma wpływ na decyzję o jego kupnie. Nie bez powodu mówimy, że oczy jedzą. Dlatego pierwsze wrażenie robi opakowanie. Produkt na sklepowej półce powinien być nieszablonowy i z charakterem.

Zamów stronę www

Zamów hosting

Dominik Olech / Web designer / Moderator

Cześć! Ukończyłem studia dziennikarskie ze specjalizacją grafika komputerowa w mediach. Zawodowo kreatywny projektant stron internetowych i zapalony marketingowiec z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmowałem się także organizacją imprez masowych, festiwali oraz koncertów na terenie Polski. Amator w kuchni, który uwielbia mocne fantasy i dalekie podróże. Pozdrawiam!