System zarządzania sklepem

Nasze sklepy są oparte o system WordPress. System ten charakteryzuje się dużą i skuteczną funkcjonalnością w sprzedaży internetowej, co jest wymagane przy prowadzeniu e-sklepów. Ty jako właściciel będziesz miał możliwość dodania dowolnej ilości produktów, oraz pełnej kontroli całej sprzedaży oraz zarządzania kategoriami, cenami itp. w swoim nowym sklepie internetowym.

Nowoczesna grafika sklepu internetowego

To co ważne w sklepie internetowym to nie tylko dobra funkcjonalność, sklep musi być przede wszystkim przejrzysty dla użytkownika. Nie można tego bagatelizować bo użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z kupna produktu, ponieważ sklep nie był na tyle intuicyjnie zaprojektowany. Stworzymy dla Ciebie witrynę z nową, unikalną i przejrzystą szatą graficzną, która zachęci użytkownika do kupna produktu w Twoim e-sklepie.

Responsive Webdesign

Zapewnimy nowoczesną technologię, która pozwoli na prawidłowe wyświetlanie się twojego sklepu internetowego na wszystkich rozdzielczościach. Dlatego każdy Klient będzie korzystał z w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.

Zamów stronę www

Zamów hosting

Dominik Olech / Web designer / Moderator

Cześć! Ukończyłem studia dziennikarskie ze specjalizacją grafika komputerowa w mediach. Zawodowo kreatywny projektant stron internetowych i zapalony marketingowiec z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmowałem się także organizacją imprez masowych, festiwali oraz koncertów na terenie Polski. Amator w kuchni, który uwielbia mocne fantasy i dalekie podróże. Pozdrawiam!