Magnes na sprzedaż – zdobądź zaufanie Klienta

Magnesem na klienta jest oferta promocyjna z twojej strony internetowej, którą użytkownik otrzyma w zamian za podanie swojego adresu e-mail. Najważniejsze jest aby najpierw zdobyć zaufanie odbiorcy, oferując mu w zamian ofertę z której ma korzyści za darmo lub „prawie za darmo”. Celem magnesu jest zbudowanie potężnej liczby kontaktów w zamian za ofertę.

Dobre przykłady magnesów

Skutecznych metod na przyciągnięcie Klienta jest wiele, jednym z nich jest dobry content – którym może być np. jakiś interesujący artykuł na naszej stronie www oferujący porady, informacje albo ciekawostki. Newslettery które w formie wysłanego e-maila, oferują twoim Klientom promocje. Kolejną skuteczną metodą jest możliwość pobrania darmowych materiałów takich jak ebooki, pdfy, które również działa jak magnes na Klienta. Taka taktyka na dłuższą metę znacznie zwiększy Twoje dochody. Jak widzisz metod jest wiele. Nasza agencja profesjonalnie zajmuje się przygotowaniem ich dla Twojej firmy.

Zamów stronę www

Zamów hosting

Dominik Olech / Web designer / Moderator

Cześć! Ukończyłem studia dziennikarskie ze specjalizacją grafika komputerowa w mediach. Zawodowo kreatywny projektant stron internetowych i zapalony marketingowiec z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmowałem się także organizacją imprez masowych, festiwali oraz koncertów na terenie Polski. Amator w kuchni, który uwielbia mocne fantasy i dalekie podróże. Pozdrawiam!