Stworzymy Twojej firmie profesjonalną stronę internetową. 3 powody dla których powinieneś ją mieć!

Pomagasz Klientom odnaleźć Twoją firmę

Internet to największe narzędzie do zdobywania informacji. Obecnie każdy kupuje, sprzedaje wyszukuje i pobiera informacje z internetu bądź je w nim zamieszcza. Jeszcze kilkanaście lat temu, aby sprzedać buty lub znaleźć miejscowy sklep rowerowy poszukiwania rozpoczynało się od książki telefonicznej lub licznych wędrówek po okolicy. Dziś dzięki Sieci możemy dotrzeć nawet do milionów potencjalnych Klientów na całym świecie, nie wychodząc przy tym z domu.

Zwiększasz możliwości marketingowe Twojej firmy

Poprzez takie działania jak pozycjonowanie, reklamy Adwords, re-marketing, e-mail marketing itp. Masz możliwość zwiększenia zasięgu swoich reklam i dotarcia do Klienta który znajduje się na drugim końcu Polski, a nawet świata. Wystarczy, że będziesz posiadać wizytówkę firmy w postaci strony www lub sklep internetowy który będzie odpowiednio przygotowany do takich działań. Naszym zdaniem wydanie tych samych pieniędzy na kampanie banerowe nie jest tak samo opłacalne jak wydanie ich na pozycjonowanie czy reklamę Google. Jeżeli nadal wątpisz w możliwości tak ogromnego medium tak Internet i nie masz firmowej strony WWW to na pewno Twoja konkurencja ma powód aby się cieszyć. ; )

Nadajesz firmie prestiż, budujesz zaufanie i wspierasz relacje z Klientem

Strona internetowa sprawia, że Twoi Klienci postrzegają firmę jako profesjonalną, tym samym zwiększa to zaufanie. W tej chwili, konsumenci postrzegają brak obecności w sieci marki jako mało wiarygodne. Dlatego idealnym środowiskiej do budowania relacji jest Internet i posiadanie strony internetowej. Dzięki takim zabiegom jak rezerwacje i płatności online, logowanie do strony czy newslettery, możemy dostarczać Klientom na bieżąco informacje np. aktualne promocje. Stwierdzenie – nie istniejesz jeśli, nie ma Cię w Google, powinno być brane na poważnie. Zapraszamy do sprawdzenia Naszej oferty ; )

Zamów stronę www

Zamów hosting

Dominik Olech / Web designer / Moderator

Cześć! Ukończyłem studia dziennikarskie ze specjalizacją grafika komputerowa w mediach. Zawodowo kreatywny projektant stron internetowych i zapalony marketingowiec z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmowałem się także organizacją imprez masowych, festiwali oraz koncertów na terenie Polski. Amator w kuchni, który uwielbia mocne fantasy i dalekie podróże. Pozdrawiam!