Siadaj tylko

w dobrej pozycji!

Wdrażamy profesionalne i skuteczne działania pozycjonowania i SEO. Jesteśmy specjalistami, zależy nam na efektach i satysfakcji naszych Klientów, ponieważ jeśli Ty zarabiasz to my także. Zwracamy uwagę na szczegóły i używamy sprawdzonych oraz bezpiecznych metod, dla pozycji Twojego Serwisu i kondycji Twojej strony. Nie czekaj, aż prześcignie Cię konkurencja. Skontaktuj się z nami a my zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Stworzymy słowa kluczowe i zoptymalizujemy twóją stronę, precyzyjnie dobierzemy grupę docelową do której trafią Twoje przekazy reklamowe, które będą miały większą szansę na sprzedaż Twojego produktu.

Wyślij mi niezobowiązującą wycenę

możliwości
w zasięgu ręki

reklamy w sieci

Dokładne określimy odbiorców
reklam na podstawie profili
więcej >

geolokalizacja

Dotrzemy do określonej
grupy docelowej i miejsca
więcej >

targetowanie

Określimy zainteresowania
i miejsce odbiorców reklam
więcej >

Oferta pozycjonowania 2019

W ramach usługi pozycjonowania strony oferujemy Twojej firmie poniższe rozwiązania.

Audyt techniczny

Opracujemy szczegółową listę wskazówek optymalizuacyjnych oraz będziemy nadzorować jej wdrożenie

Wskazówki User Experience

Przygotujemy rekomendacje dotyczące użyteczności Twojej strony, które pomogą kierować przepływem ruchu oraz zwiększyć współczynnik konwersji.

Pozycjonowanie słów kluczowych

Każdego miesiąca będziemy pozycjonować Twoją stronę na kolejne, nowe słowa kluczowe.

Dobieranie słów kluczowych

Dobieramy tylko takie słowa kluczowe, które mają potencjał sprzedażowy i są zależne od dziedziny branży w której działasz.

Redagowanie treści na stronie

Na podstawie wybranych słów kluczowych zredagujemy treści, zoptymalizujemy, dobierzemy zdjęcia i opublikujemy na Twojej stronie gotowe artykuły.

Pozyskiwanie Linków Zwrotnych

Pozyskamy nowe linki prowadzące do Twojej strony w celu zwiększenia jej widoczności w wyszukiwarce.

Artykuły sponsorowane

Poprzez odpowiednie działania, opublikujemy artykuły sponsorowane w strategicznych serwisach internetowych.

Pozycjonowanie w Mapach Google

Skutecznie zoptymalizowane wizytówki Twojej firmy w wynikach lokalnych pozwoli dotrzeć do dodatkowych użytkowników w Twojej okolicy.

Moderowanie Opinii

Monitorujemy i moderujemy opinie w Twojej wizytówce. Pozwoli to wyeliminować szkodliwe wpisy oraz podnieść Twoją jakość.

Szczegółowe Raporty

Co miesiąc ręcznie przygotujemy raporty. Raportujemy m.in.: pozycje słów kluczowych, widoczność, ruch, sprzedaż, linki, artykuły sponsorowane, zredagowane treści, inne statystyki.

Aktualizacje algorytmu

Monitorujemy aktualizacje skryptów Google i na bieżąco reagujemy w przypadku zmian które mogłby by zakłócić jego poprawne działanie.

Monitorowanie kondycji witryny

Monitorujemy na bieżąco kondycję Twojej strony. Reagujemy gdy zauważymy niepokojące sygnały.

Dopasuj content
do Klienta

magnes

Znajdź docelowych odbiorców
i dopasuj do nich swoją ofertę
więcej >

sprzedaż

Dotrzyj do nowych Klientów
i zwiększ swoją sprzedaż
więcej >

zysk

Zyskaj nowych Klientów,
nie popełniaj błędów
więcej >

Zalety pozycjonowania w Kingraf

Zwiększenie ruchu na Twojej stronie

Po pierwsze strony które znajdują się najwyżej w wyszukiwaniach Google są najbardziej odwiedzane i godne zaufania. Po drugie ponad 20 mln. ludzi w Polsce korzysta z narzędzi Google aby wyszukać interesujące ich informacje i produkty. Wysokie pozycje strony w wynikach wyszukiwania tej najpopularniejszej wyszukiwarki to szansa na dotarcie do olbrzymiej liczby potencjalnych klientów.

Analiza preferencji Klienta

Optymalizując stronę wykorzystujemy słowa kluczowe. Pomagają one nam poznać preferencje Klientów i tego co najbardziej jest wyszukiwane w branży. Ta ogromna wiedza na temat zachowania i tego czego oczekuje konsument pozwala lepiej przygotować firmową stronę i wyprzedzić konkurencję. Analityka i dobrze przeprowadzone działania seo to inwestycja która się zwraca.

Budowanie świadomości marki

Będąc wysoko w wyszukiwaniach i reklamując się zaznaczasz istnienie Twojej marki w świadomości odbiorcy. Odpowiednie pozycjonowanie sprawia także, że zaczynasz się pojawiać pod wieloma wyszukiwanymi i popularnymi frazami czy nawet słowami.

SEO BUSINESS
-TO-CLIENT

Skoro już wiesz jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie Twojej strony internetowej, możesz bez obaw uwolnić biznesowy potencjał. Pomożemy Ci odnieść sukces w Internecie. Wyślij do Nas swój kontakt, a odezwiemy się najszybciej jak się da. Ofertę dopasujemy do Twojej branży, profilu i budżetu.

Wyślij mi wycenę