Reklamy Kingraf w Internecie

Oferujemy skuteczny i szybki sposób na promocję Twojej strony w internecie. Dzięki naszej rozbudowanej ofercie marketingowej mamy możliwość na znalezienie nowych potencjalnych Klientów w niedługim czasie po uruchomieniu naszej kampanii.

Co oferujemy w ramach kampanii Adwords?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie ze względu na różnorodność branży czy specyfikę biznesu. Dlatego stworzenie kampanii marketingowej przebiega w inny sposób dla każdego Klienta. W zależności od Twoich wymagań, możesz wybrać którąś z poniższych opcji samodzielnie lub pozostawić nam wybranie najlepszych wariantów i stworzenie efektywnej kampanii. Większość naszych kampanii opiera się o Google, która jest numerem jeden w Europie.

  • kampania tekstowa
  • kampania bannerowa – graficzna, reklamy statyczne lub animowane
  • kampania remarketingowa – dotarcie do użytkowników, z którymi zaszła interakcja lecz, np. z jakiś przyczyn nie dokończyli transakcji
  • kampania Google Shopping, czyli Google Merchant Center
  • re-marketing dynamic – kampania Google Shopping, polega na wyświetlaniu produktów, które oglądał dany użytkownik podczas odwiedzin Twojego sklepu internetowego

Jak jest budżet na współpracę?

Tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie, ale nasi specjaliści dowiedzą się tego po rozmowie z Tobą, ustalimy najlepszą i dopasowaną do twojego portfela kampanie marketingową, tak aby przyniosła najlepsze efekty. Pamiętaj że, jeśli zarabiasz Ty, zarabiamy i my.

Jakie etapy możemy przewidzieć

  • audyt strony – analiza pod kątem szeroko rozumianej jakości mające bezpośredni i pośredni wpływ na pozycjonowanie
  • optymalizacja strony
  • utworzenie, testowanie i analizowanie przygotowanych materiałów reklamowych i promocyjnych
  • wdrożenie kampanii, śledzenie, analizowanie i raportowanie jej efektów

Miesięczny koszt za prowadzenie kampanii, to stała opłata ustalana indywidualnie w zależności od struktury kampanii.

Skontaktuj się aby dobrać dla Twojego biznesu indywidualnie dopasowaną ofertę.

Zamów stronę www

Zamów hosting

Dominik Olech / Web designer / Moderator

Cześć! Ukończyłem studia dziennikarskie ze specjalizacją grafika komputerowa w mediach. Zawodowo kreatywny projektant stron internetowych i zapalony marketingowiec z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmowałem się także organizacją imprez masowych, festiwali oraz koncertów na terenie Polski. Amator w kuchni, który uwielbia mocne fantasy i dalekie podróże. Pozdrawiam!