STWÓRZ SPOŁECZNOŚĆ

Wykorzystaj potencjał Social Media

Już około 20 mln Polaków używa social mediów w naszym kraju. Jest to ogromna grupa potencjalnych klientów. Facebook, i Instagram dają olbrzymie możliwości dotarcia z Twoim produktem lub usługą bezpośrednio do grupy docelowej. Możemy stworzyć i poprowadzić fanpage Twojej marki na Facebooku oraz Instagramie. Stworzymy ciekawe treści, grafiki postów i konkursy dla fanów. Promuj swoją markę i pozwól prowadzić skuteczne działania reklamowe dla Twojej firmy.

Bądź w stałym kontakcie z Klientami dzięki fanpage’owi

Dopasuj rodzaj i zakres usług do oczekiwań Klienta, my zrobimy resztę. Zarówno kampanie, jak i obsługę kanałów poprowadzimy z pełną odpowiedzialnością. Plan zostanie skonsultowany, a publikowane posty publikowane w wyznaczonym terminie. Z nami masz pewność, że fanpage jest w rękach profesjonalistów. Zadbamy o to jak widzi Cię twój Klient!

Zamów stronę www

Zamów hosting

Dominik Olech / Web designer / Moderator

Cześć! Ukończyłem studia dziennikarskie ze specjalizacją grafika komputerowa w mediach. Zawodowo kreatywny projektant stron internetowych i zapalony marketingowiec z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmowałem się także organizacją imprez masowych, festiwali oraz koncertów na terenie Polski. Amator w kuchni, który uwielbia mocne fantasy i dalekie podróże. Pozdrawiam!