Nowoczesna grafika internetowa

Twoja strona świadczy o Twojej marce, nie rzadko mówi się że oczy jedzą. Mając przestarzałą stronę internetową możesz zniechęcić potencjalnego Klienta do skorzystania z oferty. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną, unikalną i nowoczesną grafikę, która zachęci użytkowników do skorzystania z oferty Twojej strony internetowej.

Responsive WebDesign

Nasze projekty są tworzone w nowoczesnej technologii, która pozwala na prawidłowe wyświetlanie się strony na wszystkich monitorach i urządzaniach mobilnych bez względu na rozdzielczość, co pociąga za sobą zachowanie pełnej funkcjonalności strony internetowej dla każdego użytkownika.

System zarządzania treścią

Nasze realizacje opieramy na najskuteczniejszym na rynku systemie Wrodpress. Dzięki temu, można w dowolny sposób rozbudować funkcjonalność strony internetowej. Ponadto, jest to system bardzo przyjazny dla każdego użytkownika, dzięki czemu każdy będzie mógł swobodnie zmieniać zawartość swojej strony, bez konieczności ingerencji programisty.

Zamów stronę www

Zamów hosting

Dominik Olech / Web designer / Moderator

Cześć! Ukończyłem studia dziennikarskie ze specjalizacją grafika komputerowa w mediach. Zawodowo kreatywny projektant stron internetowych i zapalony marketingowiec z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmowałem się także organizacją imprez masowych, festiwali oraz koncertów na terenie Polski. Amator w kuchni, który uwielbia mocne fantasy i dalekie podróże. Pozdrawiam!